Nowe "OSIEDLE KORMORAN" w Dywitach


Spółdzielnia Mieszkaniowa "KORMORAN" w Olsztynie zaprasza wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkań w nowo realizowanym osiedlu mieszkaniowym położonym we wschodniej dzielnicy Dywit w niezwykle cichym i malowniczym otoczeniu w pobliżu jeziora Dywickiego.


Na obszarze ponad 2 ha powstanie 6 budynków wielorodzinnych IV kondygnacyjnych o łącznej ilości 170 mieszkań. Mieszkania o powierzchni użytkowej od 34 m2 do 62 m2 z funkcjonalnym układem i balkonami od strony południowej. Do każdego mieszkania przynależy piwnica.

Przyjazne i ekologiczne zagospodarowanie terenu z placem zabaw i miejscami wypoczynku.
Na całym osiedlu zaprojektowano 255 miejsc parkingowych.

W 2017 roku zostały wybudowane dwa pierwsze budynki na osiedlu
Dywity (nr 3 i 4). W 2021 roku zakończono budowę kolejnych
dwóch budynków (nr 5 i 6) każdy z 22 mieszkaniami.


W 2021 roku rozpoczęto ostatni etap budowy, budynki (nr 1 i 2), każdy budynek z 34 mieszkaniami. Budynek nr 1 jest na etapie stanu surowego. Nastąpiło rozpoczęcie budowy budynku nr 2, obecnie prace są prowadzone przy ścianach piwnic.

UWAGA: Spółdzielnia rozpoczęła nabór chętnych w celu rezerwacji mieszkań o statusie spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu.

Tabela z planami mieszkań i statusem - wolne / zarezerwowane - budynek nr 1.

Tabela z planami mieszkań i statusem - wolne / zarezerwowane - budynek nr 2.

Kontakt tel. (89) 541-80-00 - Dział Członkowsko-Mieszkaniowy lub osobisty w siedzibie Spółdzielni przy ul. Okulickiego 5 w Olsztynie (pokój nr 2).