Grudzień 2014 - podziękowanie od NFZ, za organizację akcji "Grzegorz, Krzysztof i inni potrzebują Twojej pomocy!", która odbyła się w dniach 05 - 16 listopada w Olsztynie  - podziękowania.

Lipiec 2014 - wsparcie VI Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Wszelakiej Osób Głuchoniewidomych w Olsztynie  - podziękowania.

Kwiecień 2012 - wsparcie IV Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Wszelakiej Osób Głuchoniewidomych w Olsztynie  - podziękowania.

Styczeń 2012 - pomoc dla Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” przy zbieraniu nakrętek  - podziękowania.

Festyn z okazji Dnia Dziecka - corocznie organizowany w czerwcu - fotorelacja z roku 2011.

Dzień Ziemi - coroczny udział w akcji „Wiosenne sprzątanie Warmii i Mazur ” - dyplom.

Od roku 2002 Spółdzielnia finansuje w Szkole Podstawowej nr 30 obiady dzieciom potrzebującym z rodzin, które są członkami naszej Spółdzielni - podziękowania.

Spółdzielnia wspiera finansowo coroczną akcję zimową prowadzoną przez harcerzy w czasie ferii zimowych - fotorelacja z roku 2012.

W ramach działalności społeczno-oświatowej udostępniono pomieszczenie na siłownię, które zostało częściowo wyposażone przez Spółdzielnię.

W roku 1997 Spółdzielnia nawiązała Współpracę z Komendą Hufca Warmińskiego ZHP im. Ryszarda Knosały w Olsztynie. Spółdzielnia udostępniła pomieszczenie na harcówkę, które wcześniej wyremontowała i wyposażyła.

powrót

Strona zoptymalizowana do rozdzielczości 1024-768