Nowe "OSIEDLE KORMORAN" w DywitachSpółdzielnia Mieszkaniowa "KORMORAN" w Olsztynie zaprasza wszystkich zainteresowanych
zakupem mieszkań w nowo realizowanym osiedlu mieszkaniowym położonym we wschodniej
dzielnicy Dywit w niezwykle cichym i malowniczym otoczeniu w pobliżu jeziora Dywickiego.

Na obszarze ponad 2 ha powstanie 6 budynków wielorodzinnych IV kondygnacyjnych o łącznej ilości 170 mieszkań. Mieszkania o powierzchni użytkowej od 34 m2 do 62 m2 z funkcjonalnym układem i balkonami od strony południowej.
Do każdego mieszkania przynależy piwnica.

Przyjazne i ekologiczne zagospodarowanie terenu z placem zabaw i miejscami wypoczynku.
Na całym osiedlu zaprojektowano 255 miejsc parkingowych.

Rozpoczęcie realizacji pierwszego budynku nr 4 z 33 mieszkaniami zaplanowano na IV kw. 2015 r. a zakończenie budowy w I kw. 2017 r.

Planowany koszt za mieszkanie ze spółdzielczym lokatorskim prawem do lokalu wynosi 3 800 zł/m2. Mieszkań z lokatorskim spółdzielczym prawem do lokalu finansowanie będzie następowało ze środków przyszłych lokatorów - 30 % wkładu własnego, a pozostałe 70% kosztów budowy z długoterminowego kredytu zaciągniętego przez Spółdzielnię.

Warunkiem uzyskania tego typu lokalu mieszkalnego jest wniesienie w trakcie realizacji budowy tylko 30% planowanego kosztu budowy mieszkania (nawet w ratach).
Termin składania wniosków do 31.01.2016 roku.

Wszystkich zainteresowanych nabyciem mieszkań w pierwszym budynku nr 4 prosimy o składanie pism rezrwacyjnych w siedzie Spółdzielni, na adres 10-693 Olsztyn ul. Okulickiego 5 lub za pomocą e-maili - sekretariat@smkormoran.olsztyn.pl

ZOBACZ TUTAJ

Aktualny stan budowy - postępy prac (już można oglądać)


Strona zoptymalizowana do rozdzielczości 1280-1024