Nowe "OSIEDLE KORMORAN" w Dywitach


Spółdzielnia Mieszkaniowa "KORMORAN" w Olsztynie zaprasza wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkań w nowo realizowanym osiedlu mieszkaniowym położonym we wschodniej dzielnicy Dywit w niezwykle cichym i malowniczym otoczeniu w pobliżu jeziora Dywickiego.


Na obszarze ponad 2 ha powstanie 6 budynków wielorodzinnych IV kondygnacyjnych o łącznej ilości 170 mieszkań. Mieszkania o powierzchni użytkowej od 34 m2 do 62 m2 z funkcjonalnym układem i balkonami od strony południowej. Do każdego mieszkania przynależy piwnica.

Przyjazne i ekologiczne zagospodarowanie terenu z placem zabaw i miejscami wypoczynku.
Na całym osiedlu zaprojektowano 255 miejsc parkingowych.

Realizacja budynków nr 3 i 4 planowana jako I etap budowy osiedla została zakończona, pierwsi lokatorzy zgodnie z planem odebrali mieszkania. W trakcie przygotwania do budowy są budynki nr 5 i 6 każdy z 22 mieszkaniami.
Gdy skończy się etap przygotowania, na naszej stronie pojawią się tabele z mieszkaniami dostępnymi w budynkach 5 i 6. Prosimy o śledzenie naszej strony, informacja będzie widoczna również na stronie tytułowej.


W III kw. 2017 roku zakończył się I etap realizacji osiedla Dywity.
Spółdzielnia poda na swojej stronie kiedy rozpocznie się II etap budowy osiedla, wszystkich zainteresowanych prosimy o śledzenie naszej strony.
Do zakończenia budowy osiedla pozostały jeszcze cztery budynki.Aktualny stan budowy - postępy prac (już można oglądać)


Strona zoptymalizowana do rozdzielczości 1280-1024